výživové poradenství a kurzy vaření v Praze

Thermomix

Já a Thermomix

Jsem člověk, který miluje vaření a jídlo. Jako výživová poradkyně a lektorka kurzů zdravého vaření se snažím dostat lidi zpět do kuchyně, pomoci jim, aby jim se jim vaření stalo zábavou a zdrojem příjemných zážitků, nejen nutností. Protože jídlo, které sobě a své rodině připravíte sami doma s láskou, bude vždy přínosem vašemu zdraví. Učím vařit lidi s intolerancemi a alergiemi, celiaky tak, aby vyhovovalo jejich omezení a chutnalo i ostatním členům rodiny. 
Všem bez rozdílu ve vaření může velmi výrazně pomoci úžasný multifunkční kuchyňský přístroj Thermomix od německo-švýcarské firmy Vorwerk, která má tradici již od roku 1883 a u nás v České republice se prodává již od 90. let minulého století. Já sama ho vlastním už skoro 8 let a nikdy mne nezklamal. Využívám ho jak při profi vaření pro spoustu osob, tak denně doma.

Jak jsem k Thermomixu přišla?

O Thermomixu a obdobných přístrojích jsem informace měla. Ale odolávala jsem, protože jejich cena byla ve výších, kam jsem si nedovolila ani pohlédnout. Každý rok (a někdy i dvakrát) jsem odrovnala některý z levnějších mixerů, tyčovek, kutrů apod. Pak jsem dostala nabídku na přípravu vánoční ochutnávky pro 80 osob, která měla být postavena na RAW cukroví. A nastal problém, protože tohle jen tak nějaký přístroj nezvládne. Jedna z mých klientek na kurzu vaření mi nabídla zapůjčení Thermomixu a byla jsem ztracená! Nebo spíš - Thermomix byl pro mne objeven 
Jeho výkon při mixování je naprosto nedostižný! Rozemele zrno na mouku, což rázem pozvedlo o řád můj kváskový chléb, poradí si s chia semínky, mákem, lnem, ale i zrníčky pepře či kávy. Bleskurychle v něm připravíte ořechová a semínková másla, rostlinná mléka, je ideální na omáčky a krémové polévky. Holandskou omáčku v něm zvládne i naprostý laik. Vaječný koňak připravíte za 15 minut. Rizoto už nikdy nepřipálíte a bude krémové a lahodné jako v Itálii. Příprava těst všeho druhu, včetně kváskového, se stane hračkou. Kouzlu vaření v páře jsem propadla vcelku rychle, protože můj syn prostě miluje knedlíky všeho druhu. A řeknu vám, že ryby a zelenina připravené tímto stylem jsou naprosto perfektní. Navíc nový model TM6 už nahradí i pomalý hrnec, rýžovar, jogurtovač a můžete v něm vařit i metodou sous-vide, což už je hodně vyšší level vaření.

Proč si pořídit právě Thermomix?

Jsem kuchař, který dokáže stát u plotny hodiny a hodiny (kdo jste jezdili na jógové pobyty, určitě si mě z kuchyně pamatujete), vaření je moje láska a asi největší koníček. Pro mě je Thermomix nezastupitelný pomocník, který mi ušetří čas a fyzickou námahu, navíc vše pohlídá a já zvládnu připravovat víc věcí najednou. Skvělé ale je, že nemusíte o vaření vědět zhola nic, a přesto můžeme vařit jako zkušený kuchař! Kdo zvládá číst, toho přístroj provede receptem, ani neví jak a jídlo je na světě. Tisíce receptů z celého světa vám zajistí pestrost a nekonečnou studnici inspirace z mezinárodní platformy Cookidoo. Vaření opravdu na dotek prstu - to je Thermomix!
Takže prodejte mixery, tyčovky, šlehače, mlýnky, rýžovary, parní a pomalé hrnce a další vymoženosti a vyzkoušejte tohoto mazlíka  
Ráda Vám jako nezávislý obchodní poradce společnosti Vorwerk Thermomix TM6 představím a ukážu v akci, stačí mě kontaktovat a přijedu za Vámi, případně Vám ho ukáži v našem showroomu. Určitě neprohloupíte! Budete si užívat vaření s lehkostí!

S Thermomixem může vařit opravdu každý! 

Pokud se chcete povídat, co právě vařím s Thermomixem TM6, podívejte se na mou Facebookovou stránku Zuzana a Thermomix nebo YouTube kanál Zuzana a Thermomix.

Pokud máte zájem o ukázku, zavolejte na 605 500 598 nebo napište na zuzanathermomix@gmail.com.