výživové poradenství a kurzy vaření v Praze

Pro firemní klientelu

Máte-li firmu se zaměstnanci a zajímá vás jejich zdraví, nabídněte jim zajímavý a motivační bonus formou Dnů zdraví nebo přednášky z oblasti výživy s ochutnávkou zdravých delikates! Certifikované výživové poradkyně přijedou až k vám do firmy a promění všední den v nevšední.

Máte-li fitness či wellness studio, centrum jógy, studio pro ženy, mateřské centrum nebo podobné zařízení poskytněte svým klientům něco navíc – možnost analýzy tělesného složení na BIA přístroji Tanita. Spokojenost vašich klientů je i pro nás na prvním místě!

Pokud chcete stmelit váš pracovní kolektiv či nabídnout svým zaměstnancům odměnu ve formě teambuildingové aktivity, nabízíme kurz vaření na míru v prostorách našeho Studia Cesta ke změně. Společné vaření i jídlo je zážitkem, na který budete  i v práci rádi vzpomínat.

Spolupracujeme: J&T banka, ČD - informační Systémy, a.s., Studio Beyond, Nadační fond ALBERT - Zdravá 5, APERIO, ZOOT, Zámecký hotel Třešť, Amarylis, Relax la Fabrique, Jóga Ateliér, Usedlost Hamernice, Statek Dobromysl, Biopekárna Zemanka, Vivo Bars, městské knihovny, atd.