výživové poradenství a kurzy vaření v Praze

O nás

„Jediný trvalý vztah v životě je vztah k sobě samému. To je ta největší životní investice!“

Věříme, že každý člověk je originál a každému vyhovuje něco jiného. A proto pracujeme velmi individuálním přístupem ke každému klientovi. Podporujeme to, co Vás v životě i v jídle těší a budeme se snažit to maximálně přiblížit zdravému pojetí. Naším cílem je, abyste pocítili pozitivní změnu, byli zdraví, v pohodě, plní energie a měli se rádi.

Zuzana Komůrková (nar. 1973)

Diagnostika,  výživové  poradenství  pro  redukci,  pro změnu životního stylupro  vegetariány a  vegany a bezlepkovou dietu, kurzy vaření, služby pro firemní klientelu.

Vaření a pečení podle nejrůznějších receptů mě provází už od dětství. Velice ráda si dávám nové cíle, poznávám zajímavé chutě a originální způsoby přípravy jídel. Moje rodina a přátelé jsou mi velkou oporou, degustátory i motivací. Vegetariánství a veganství jsem začala hlouběji vnímat díky manželovi, který byl dlouhá léta vegan i vegetarián. Jelikož sama maso jím, nebyla zpočátku příprava vegetariánských či veganských chutných a vyvážených jídel snadná. Poslední dobou jsem velký nadšenec stravování bez lepku a bezlepkového vaření a pečení, které je výzvou pro každého kuchaře. Díky snaze se učit a zkoušet nové recepty nyní uspokojím chuťové pohárky i toho nejnáročnějšího strávníka. I zdravé jídlo musí chutnat. více informací »

Bc. Daniela Poláchová (nar. 1973)

Diagnostika, výživové poradenství pro redukci, pro anti-aging, služby pro firemní klientelu.

Jako spousta žen a zejména maminek jsem i já sama toužila po krásnější postavě. Vyzkoušela jsem celou řadu sportovních aktivit a dokonce jsem začala navštěvovat i posilovnu. Pod vedením zkušeného trenéra jsem na sobě tvrdě pracovala. Po nějaké době jsem pochopila, že k lepší váze pouze cvičení nestačí. Důležitým faktorem, který člověka ovlivňuje, je i způsob jeho stravování. více informací »