výživové poradenství a kurzy vaření v Praze

Začátek cesty ke změně se Zuzanou Komůrkovou

Služby výživového poradenství aktuálně pozastaveny. Děkujeme za pochopení!

"Jediný trvalý vztah v životě je vztah k sobě samému. To je ta největší životní investice."

Zdá se vám, že se točíte neustále v kruhu a chcete z něj ven? Cítíte se unavení a bez energie? Býváte často nemocní, nebo máte zdravotní problémy? Máte pár kilo navíc, která se vás drží jako klíště? Máte pocit, že vám v životě něco podstatného uniká? Jste rozhodnuti změnit svůj život (životní styl) k lepšímu a nevíte, kde začít?

Je toho hodně, co je potřeba začít dělat jinak - nejde jen stravování, přístup k pohybu, ale hlavně přehodnocení priorit, nalezení času pro sebe a hlavně o přehození "výhybky v hlavě"! :)

V průběhu programu Začátek cesty ke změně vám pomohu uvědomit si vaše rezervy, jejich příčiny a společně nalezneme způsob, jak na nich zapracovat. Navrhneme postup změn tak, abyste zatočili se svými návyky a vnitřními programy, zdravotními obtížemi, leností a stresem, které vám berou energii. Naším společným cílem je, abyste se začali dívat na sebe a svět kolem jinak a cítili se lépe!

Nelze vše změnit najednou mávnutím kouzelného proutku. Není to o tom, vzít si zázračnou pilulku. Nic si nenalhávejme, je to dlouhá a usilovná práce na sobě. Postupně, po jednotlivých krůčcích, z nichž každý je úspěchem, budete měnit sebe a svůj přístup. A já vám ráda budu oporou a rádcem.

Poradenství ZAČÁTEK CESTY KE ZMĚNĚ zahrnuje:

  • konzultace 60-90 min.
  • analýza tělesného složení s detailním zhodnocením výsledků 
  • analýza stávajícího jídelníčku, stravovacích návyků, zdravotního stavu, denního režimu, stresových faktorů a životního stylu celkově
  • doporučení vhodných potravin pro dosažení vyváženého složení stravy, návrh jídelníčku
  • individuální doporučení - kde nakupovat, jak řešit jídlo v restauraci a na cestách, plánování jídla, pomohu vám zejména s praktickou částí volby a přípravy jídla, poskytnu ověřené recepty vhodné právě pro vás
  • individuální řešení pohybové a relaxační aktivity
  • návrh na odstranění vašich nevhodných vnitřních programů a návyků, pomoc při vytváření a upevňovaní nových
  • e-mailový servis, možnost telefonické a SMS konzultace po dobu 2 měsíců
  • možnost společného nákupu nebo individuálního kurzu vaření za zvýhodněnou cenu

Následná osobní konzultace s kontrolní analýzou tělesného složení se zhodnocením pokroku - 900,- Kč / 45 min.