výživové poradenství a kurzy vaření v Praze

Pro redukci váhy

Služby výživového poradenství aktuálně pozastaveny. Děkujeme za pochopení!

Vyzkoušeli jste již mnoho diet a cvičení bez trvalého efektu, necítíte se ve svém těle dobře? Jestli cítíte potřebu zjistit, jak je možné se na stravu a pohyb dívat jinak, jak pro vás najít to pravé, jsme připraveni pomoci. Pokud jste rozhodnuti změnit svůj životní styl k lepšímu, přijďte se poradit s certifikovaným výživovým poradcem! Na základě vyhodnocení analýzy vašeho tělesného složení na BIA přístroji TANITA vám sestavíme jídelníček a doporučíme vám vhodné potraviny i cvičení, které Vám skutečně pomohou!

Věříme, že každý člověk je originál a každému vyhovuje něco jiného. A proto pracujeme velmi individuálním přístupem ke každému klientovi. Podporujeme to, co vás v životě i v jídle těší a budeme se snažit to maximálně přiblížit zdravému pojetí. Naším cílem je, abyste pocítili pozitivní změnu, byli zdraví, v pohodě, plní energie a měli se rádi.

Při odborné konzultaci s výživovým poradcem v délce 60 - 90 minut vám pomůžeme ujasnit si váš pohled na zdravé stravování.

Společně probereme váš stávající jídelníček, stravovací návyky, sportovní aktivitu, denní režim a životní styl. Najdeme vhodnou formu další spolupráce vám šitou na míru tak, abyste dosáhli svých cílů a byli spokojení. Obdržíte souhrn doporučení a mnoho praktických rad pro přípravu jídla.

Následná osobní konzultace s kontrolní analýzou tělesného složení se zhodnocením pokroku - 900,- Kč / 45 min.