výživové poradenství a kurzy vaření v Praze

Individuální kurzy vaření

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky, máte možnost nechat si připravit kurz vaření na míru pro 1-3 účastníky. Sami si navrhněte téma kurzu, například rychlé a zdravé večeře, co s luštěninami, jak používat náhražky masa, zdravé svačinky a pomazánky, polévky a cokoliv dalšího vás napadne. My vám připravíme 3-variantovou nabídku menu o 4 chodech. Vyberete jedno menu, které si pak společně uvaříme. Délka trvání kurzu cca 3 hodiny. Termín přizpůsobíme vašim potřebám. Kurz se může uskutečnit i u vás doma!

Cena: 4.800,- Kč (za všechny účastníky celkem včetně surovin)

Takže když přijdete ve třech, cena = 1.600,-Kč/os.

Jak kurzy probíhají

Kurzy trvají cca 3-4 hodiny v předem domluveném termínu.

Na začátku kurzu si u čaje či kávy s lektorkou popovídáte o vašich očekáváních, stravovacích omezeních - intolerancích a návycích. Budeme akceptovat to, co v jídelníčku máte a nemáte rádi.

Obdržíte skripta s recepty a fotkami připravovaných pokrmů, včetně informací o hlavní surovině z výživového hlediska. Nejdříve společně skripta projdeme, abychom si potvrdili, že skladba surovin všem účastníkům vyhovuje.

Zapůjčíme vám zástěru i kuchyňské náčiní a je jen na Vás, jakou formou se do vaření zapojíte. Aktivitě se meze nekladou, ale nikoho nebudeme k samotnému vaření nutit.
Samozřejmou součástí kurzu je ochutnávka všech připravených chodů. Pokrmy, které nezkonzumujete na místě, dostanete do krabičky s sebou.

I po kurzu máte možnost kontaktovat lektorku s jakýmkoli dotazem k receptům a postupům z již absolvovaného kurzu. Zajímá nás, jestli se vám pokrm povedl připravit i doma, zda chutnal ostatním. Zašlete nám foto připraveného pokrmu ve vaší kuchyni.

Lektor kurzů

Zuzana Komůrková - výživová poradkyně a lektorka, autorka pohodové vegetariánské a bezlepkové kuchařky Výživou ke změně, se kterou se můžete setkat i v reportážích o vaření pořadu Polopatě na ČT1.